Basında Müzemiz


 

  • Ankara Veteriner Anatomi Müzesi KANAL D Ana Haber Bülteni’nde tanıtıldı.

 

Ankara Veteriner Anatomi Müzesi bu kez de Kanal D Ana Haber Bülteni’ne konuk oldu. Müzemiz 22 Mart Cumartesi günü prime time’da yayınlanan Ana Haber Bülteni’nde ayrıntılarıyla tanıtıldı. Müzedeki örneklerin bilimsel değerinin yanı sıra tarihi önemlerinden de bahsedildi. Örneklerin yapım teknikleri hakkında bilgiler izleyiciye aktarıldı. Kanal D Ana Haber bültenindeki AVAM bölümünü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz…

 

 

  • Veteriner Anatomi Müzesi ATV Ana Haber’de…

 

Fakültemiz Anatomi Anabilim Dalı bünyesinde faaliyet göstermekte olan Ankara Veteriner Anatomi Sergi Salonu; 27 Temmuz 2013 Cumartesi günkü ATV Ana Haber Bülteni’nde geniş çaplı olarak tanıtıldı. Sergideki örneklerin tarihi ve bilimsel önemlerine değinilen haberde, bu sergi salonunun hedef kitlesi, çalışma alanları ve açık olduğu saatlerle ilgili de bilgiler verildi.

 

 

 

  • Ankara Veteriner Anatomi Müzesi TRT OKUL’da tanıtıldı.

 

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi – Veteriner Anatomi Müzesi (AVAM) 14.11.2013 tarihinde TRT Okul kanalında yayınlanmakta olan, sunuculuğunu Pınar Ayhan’ın yaptığı “Günlük Rehber” programında ekrana geldi. Program kaydını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

 

 

 

  • Veteriner Anatomi Sergisi Kanal B’de, sabah kuşağında, canlı yayında tanıtıldı.

 

Sergimiz bu kez de BTV sabah kuşağında yayınlanan “Sormak Gerek” programına konuk oldu. Müzemiz 19 Mart 2014 tarihinde canlı olarak yayınlanan programda ayrıntılarıyla tanıtıldı.

 

 

 

  • Veteriner Anatomi Müzesi Canlı Yayına Konuk Oldu…

 

30 Temmuz 2013 tarihinde TGRT Haber’de yayınlanan Gün Ortası programında; Fakültemiz Anatomi Anabilim Dalı’nda bulunan Veteriner Anatomi Sergi Salonu’ndan canlı yayın yapıldı. Sergi hakkında çeşitli bilgiler seyredenlere aktarılırken, bazı örneklerin bilimsel ve tarihi önemlerinden de bahsedildi.

 

 

 

  • AVAM Kanal 7 Sabah Kuşağında tanıtıldı.

 

Müzemiz Kanal 7 sabah kuşağı haberlerinde halkımıza tanıtıldı.

 

 

 

  • Ankara Veteriner Anatomi Müzesi TGRT Haber’de

 

31 Temmuz 2013 tarihinde sergi salonumuz TGRT Akşam ve Gece haberlerinde tanıtıldı. Sergimizdeki eserler ve ziyaret saatleri ile ilgili bilgiler izleyicilerle paylaşıldı.

 

 

 

  • Veteriner Anatomi Müzesi A Haberde

 

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi bünyesinde Türkiye’nin ilk veteriner anatomi sergisi açıldı. Dr. Okan Ekim’in açıklamaları aktarılıyor.

 

 

 

  • Animals Worlds Kapılarını Açtı – Sabah Ankara

 

Türkiye’nin ilk veteriner anatomi sergisi kapılarını açtı.

 

Haberi okumak için:

http://www.medyatakip.com/medya_sistem/yb_kupurgoster.php?gnosif=jxJhygwyf_4mNvj770yESA..&mnosif=OFYBd9VESYg.&st=2

 

  • Gazetelerde müzemizle ilgili yayınlanan haberlerin görsellerine aşağıdan bakabilirsiniz;